نظرسنجی
≡ به نظر شما نقش و کیفیت FECO در ایران چگونه هست ؟

روز جهانی کارتونیست ها
11مین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران افتتاح شد
کد مطلب: 1002974 تعداد بازدید: 145 تاریخ انتشار: 1396/09/08 23:34
چاپ خبر
ارسال
11مین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران افتتاح شد

تبریز تونز

11مین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران افتتاح شد

 

به گزارش تبریز تونز به نقل از خبرگزاری مهر، یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران عصر سه شنبه هفتم آذرماه سال جاری با حضور مجید ملانوروزی مدیرکل اداره امور هنرهای تجسمی، سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر دوسالانه، جواد علیزاده، غلامعلی لطیفی، کامبیز درم بخش، احمد عربانی، داود شهیدی، بهرام عظیمی، جمال رحمتی، اسماعیل عباسی و علاقمندان در موسسه فرهنگی، هنری صبا در حالی افتتاح شد که دبیر این دوره از دوسالانه تنها به بیان سخنان کوتاهی اکتفا کرد و بلافاصله نمایشگاه این رویداد افتتاح شد.

 

مسعود شجاعی طباطبایی دبیر یازدهمین دوسالانه کاریکاتور تهران گفت: این دوسالانه از مهمترین رویدادهای هنری در کشور و در عرصه بین المللی است. در این دوسالانه هنرمندان در معرض رویدادی جهانی قرار می گیرند و برای هنرمندان کارتونیست و کاریکاتوریست تجربه بسیار ارزشمندی است.

 

وی با بیان اینکه امسال این دوسالانه در سه بخش کارتون موضوعی با موضوع ایمنی و امنیت، کارتون آزاد و کاریکاتور با موضوع افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار، سیاستمدار و ... برگزار شده است، بیان کرد: 498 اثر از میان بیش از 4000 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره از 73 کشور در این دوره به نمایش گذاشته شده است که داوران و برگزیدگان در روزهای پایانی میهمان ما خواهند بود و تعدادی ورک شاپ نیز برگزار خواهند کرد.

 

در ادامه شجاعی طباطبایی از رونمایی کاتالوگ دهمین و یازدهمین دوسالانه کاریکاتور تهران در اختتامیه این دوره از دوسالانه که 24 آذرماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود، خبر داد.

منبع : ایران کارتون

تبریز تونز

انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
تبلیغات
آخرین مطالب
لینک های مرتبط